Науково-практична конференція Асоціації анестезіологів Вінницької області 19 жовтня.

2015-10-20. Автор: к.м.н. О.В. Сергійчук, асистент кафедри хірургії №1 ВНМУ М.І. Пирогова

19 жовтня відбулася науково-практична конференція Асоціації анестезіологів Вінницької області.

 

Конференція розпочалася з хвилини мовчання у зв’язку з раптовою смертю 20 вересня 2015 року видатного вітчизняного анестезіолога, завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, професора Ігора Порфирійовича Шлапака.

Асоціації анестезіологів Вінницької області з глибокою скорботою висловлює співчуття родичам та близьким. Вічна пам’ять про видатного Науковця, Вчителя, чудову Людину назавжди залишиться в наших серцях.


Особливості застосування меропенему в практиці інтенсивної терапії

О.І. Дацюк Відкрив конференцію головний спеціаліст "анестезіологія та реанімація" Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА, завідувач ВАІТ ВОКЛ ім. М.І. Пирогова, доцент кафедри хірургії №1 ВНМУ М.І. Пирогова, д.м.н. О.І. Дацюк, виступивши з доповіддю: «Особливості застосування меропенему в практиці інтенсивної  терапії». На відміну від кінця ХХ сторіччя у сучасній етіологічній структурі нозокоміальної інфекції переважають, так звані, "проблемні мікроорганізми". У останній час їх об'єднують у групу ESKAPE (Enterococcus, Staphylococcus, Klebsiella, Acinetobacter, Pseudomonas, Enterobacter) мікробів, підкреслюючи їх здатність вислизати (ухилятись) від дії сучасних протимікробних засобів. Усі ці штами мікроорганізмів характеризуються високим рівнем резистентності до протимікробних засобів для системного застосування, за виключенням карбапенемів.

Читати далі …


Периопераційне ведення хворих із супутнім цукровим діабетом

32 З доповіддю «Периопераційне ведення хворих із супутнім цукровим діабетом» виступив доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, к.мед.н. О.А. Галушко. Він відмітив, що на сьогодні з діагнозом «цукровий діабет» живе кожний 20-й мешканець планети. В доповіді були викладені основні особливості об’єктивного стану таких пацієнтів, які можуть вплинути на перебіг операції та анестезії, а також особливості в підготовці, обстеженні, вибору програми інсулінотерапії та інфузійної терапії.

Читати далі …


Огляд сучасних рекомендацій щодо застосування препаратів гідроксиетильованого крохмалю в практичній роботі анестезіолога

tytarenko В заключній доповіді «Огляд сучасних рекомендацій щодо застосування препаратів гідроксиетильованого крохмалю в практичній роботі анестезіолога» головний спеціаліст "акушерська реанімація" Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА, асистент кафедри хірургії №1 ВНМУ М.І. Пирогова, к.м.н. Н.В. Титаренко представила результати сучасних рекомендацій, результати останніх систематичних оглядів та метааналізів щодо застосування розчинів гідроксиетильованого крохмалю (ГЕК) станом на жовтень 2015 року.

Читати далі …


Copyright © 2019 Асоціація анестезіологів Вінницької області
anest@email.ua Адміністратор сайту
Powered by Apache/2.4.6 () mpm-itk/2.4.7-04 OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.0.32 All Rights Reserved.