Симуляційне навчання

Практичний симуляційний майстер-клас «Особливості проведення серцево-легеневої реанімації у вагітних жінок»

2016-04-21. Автор: к.м.н. Титаренко Н.В., д.м.н. Коньков Д.Г.

Практичний симуляційний майстер-клас «Особливості проведення серцево-легеневої реанімації у вагітних жінок»


Прееклампсія: підвищення якості надання допомоги на основі впровадження симуляційних технологій навчання. Доповідь на науково-практичній конференції «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології» (Київ, 5-6 листопада 2015 р.)

2015-12-14. Автор: : д.м.н. Д.Г. Коньков, к.м.н. Н.В. Титаренко, І.Л. Кукуруза, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова

Читати далі


Вінницький навчально-інноваційний центр післядипломної медичної освіти з використанням симуляційних технологій

2015-10-28. Автор: http://medsim.com.ua/uk/

В червні 2013 року на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова було створено перший на території України симуляційний ценр з найсучаснішим обладнанням. В навчанні використовуються такі методики, як моделювання різного рівня складності, гібридна симуляція, «стандартизований пацієнт» та ін. Центр координує свою роботу з провідними у світі центрами симуляційних технологій навчання і по праву претендує на статус базового для підвищення навичок, кваліфікації та перепідготовки лікарів з усіх регіонів України. 

Центр являється мультидисциплінарним, багатопрофільним (акушерство, анестезіологія та неонатологія) та високотехнологічним закладом, метою якого є високоякісна професійна підготовка фахівців різних галузей згідно із вимогами практичної охорони здоров’я.

Більше інформації, в тому числі цікаві статті на сайті Вінницького стимуляційного центру: http://medsim.com.ua/uk/

 

Вінницький навчально-інноваційний центр післядипломної медичної освіти з використанням симуляційних технологій


ЛЮДИ ТА МАНЕКЕНИ. Симуляційне навчання

2015-10-28. Автор: Дмитро Коньков, Григорій Наумовець, Наталія Рябцева

Безпека пацієнта – чи не найважливіший компонент якості медичної допомоги. Водночас, тільки у США, за недавніми оцінками, лікарські помилки щорічно призводять до загибелі понад 200 тисяч людей і завдають серйозної шкоди здоров’ю ще в 10–20 разів більшої кількості пацієнтів.

Зменшенню кількості лікарських помилок сприяють різні фактори. Серед них — нові підходи до медичної освіти, які дозволяють медичному персоналу вчитися та практикуватися і на чужих помилках, і на власних, не ризикуючи при цьому життям і здоров’ям пацієнтів. Саме таким підходом є симуляційне навчання..

Останнім часом інтерес до симуляційного медичного навчання в Україні значно зростає. З’являється обладнання, відкриваються нові навчальні центри. Щоб повною мірою використати потенціал симуляційного навчання, важливо дотримуватися ефективної методології, налагодити співпрацю між симуляційними центрами та належну підготовку викладачів, здатних організувати навчальний процес з урахуванням сучасного європейського досвіду.

Повний текст: ЛЮДИ ТА МАНЕКЕНИ. Симуляційне навчання


Симуляционный тренинг: Обучение, внедрение и работа в команде. Презентация Винницкого стимуляционного центра (Винница, 2014-2015 гг.)

2015-10-28. Автор: Наталия Титаренко

 

Повний текст: Симуляционный тренинг: Обучение, внедрение и работа в команде. Презентация Винницкого стимуляционного центра (Винница, 2014-2015 гг.)

 


Інформація про проведення тренінгів стимуляційного центру Вінницькій області для лікарів анестезіологів

2015-10-28. Автор: http://medsim.com.ua/uk/


Copyright © 2019 Асоціація анестезіологів Вінницької області
anest@email.ua Адміністратор сайту
Powered by Apache/2.4.6 () mpm-itk/2.4.7-04 OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.0.32 All Rights Reserved.