Лекції

Пологовий біль і протокол епідуральної аналгезії - як уникнути проблем

2017-08-17. Автор: Н.В. Титаренко головний спеціаліст "Акушерська реанімація" ДОЗ Вінницької ОДА

Читати далі


Алгоритми прогнозування, профілактики та допомоги при прееклампсії і еклампсії

2017-08-17. Автор: Н.В. Титаренко головний спеціаліст "Акушерська реанімація" ДОЗ Вінницької ОДА

Читати далі


Особливості діагностики та інтенсивної терапії сепсису в акушерстві

2015-10-25. Автор: Доктор медичних наук, професор Завідувач кафедри Підгірний Ярослав

Інфекційні  ускладнення продовжують  посідати  чільне  місце  у  структурі  акушерської  та гінекологічної  патології.  Більше  того,  має  тенденцію  до  зростаннячастота таких грізних ускладнень, як септичний шок.

Септичні ускладнення є однією з найбільш складних проблем теоретичної та практичної медицини.

Не дивлячись на досягнення у наданні акушерської та гінекологічної допомоги, сепсис залишається ведучою причиною материнської смертності поруч з кровотечами, тромбоемболією та еклампсією.

Повний текст: Особливості діагностики та інтенсивної терапії сепсису в акушерстві

 


Серцево-легенева реанімація у вагітних. Презентація Вінницького стимуляційного центру (Вінниця, 2014-2015 рр.)

2015-10-25. Автор: Н.В. Титаренко, к.м.н., головний спеціаліст "акушерська реанімація" Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації.

Проведення серцево-легеневої реанімації має певні, дуже значущі особливості у вагітних,  чому і присвячена дана лекція, котра базується на останніх рекомендаціях Європейської ради з реанімації 2010. Ця лекція використовується при навчанні курсантів на базі Вінницького стимуляційного центру (2014-2015 рр.) У лекції обговорюються Базові Реанімаційні Заходи (BLS), використання Автоматичного Зовнішнього Дефібрилятора (AED), алгоритми та особливості проведення серцево-легеневої реанімації у вагітних.

Повний текст: Серцево-легенева реанімація у вагітних. Презентація Вінницького стимуляційного центру (Вінниця, 2014-2015 рр.)

 


Невідкладна допомога при еклампсії. Профілактика еклампсії та важких форм гестозу. Тактика ведення пологів при еклампсії та її ускладненнях.

2015-10-25. Автор: Р.О. Ткаченко, д.м.н., професор, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м Київ

В лекції викладені класифікація та діагностичні критерії тяжкості пре еклампсії, обстеження, тактика ведення жінок з прееклампсією, перша допомога при розвитку приступу еклампсії,т ведення пологів при еклампсії та її ускладненнях.

Прееклампсія є тяжким ускладненням вагітності, і займає провідне місце в структурі материнської та перинатальної захворюваності й смертності.

Повний текст: Невідкладна допомога при еклампсії. Профілактика еклампсії та важких форм гестозу. Тактика ведення пологів при еклампсії та її ускладненнях.

 


Современная интенсивная терапия коагулопатической кровопотери в акушерской практике. Доклад на IV Британсько-Украинском симпозиуме «Анестезіологія та інтенсивна терапия: Уроки минулого та погляд у майбутнє» (Київ, 24-26 жовтня 2012 р.)

2015-10-25. Автор: Р.О. Ткаченко, д.м.н., професор, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м Київ

В структуре причин материнской смертности одно из первых мест занимают кровотечения как в мире в целом (25%), так и в Украине, в частности (26,8 % за 2008г.), в развитых странах-только-1,7%.

Повний текст: Современная интенсивная терапия коагулопатической кровопотери в акушерской практике.

 


Copyright © 2019 Асоціація анестезіологів Вінницької області
anest@email.ua Адміністратор сайту
Powered by Apache/2.4.6 () mpm-itk/2.4.7-04 OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.0.32 All Rights Reserved.