Протоколи, накази МОЗ

 Клінічні протоколи з акушерської допомоги

2015-10-24. Автор:  

 

Клінічний протокол з акушерської допомоги (Кесарів розтин), у додатку до наказу МОЗ України від 27.12.2011 за № 977

Використання клінічного протоколу в діяльності лікаря дозволить стандартизувати та уніфікувати діагностику, встановлення показань та протипоказань до виконання операції кесаревого розтину, надання анестезіологічної допомоги, техніки проведення оперативного втручання, ведення післяопераційного періоду та профілактики ускладнень, застосувати методики ведення з доведеною ефективністю, що знижують захворюваність і смертність пацієнта.

 

Повний текст: Клінічний протокол з акушерської допомоги (Кесарів розтин), у додатку до наказу МОЗ України від 27.12.2011 за № 977


 

Уніфікований клінічний протокол eкстреної медичної допомоги "Раптова серцева смерть". Наказ Міністерства охорони здоров’я від 15.01.2014 №34

Протокол призначений, в першу чергу, для лікарів та фельдшерів з медицини невідкладних станів, також може бути використаний лікарями та середнім медичним персоналом незалежно від спеціалізації та посади.

Мета протоколу: організація надання екстреної медичної допомоги пацієнтам у випадку раптової серцевої смерті, зменшення смертності та інвалідності внаслідок цього захворювання.

Повний текст: Уніфікований клінічний протокол eкстреної медичної допомоги "Раптова серцева смерть". Наказ Міністерства охорони здоров’я від 15.01.2014 №34


 

Клінічний протокол «Акушерські кровотечі», у додатку до наказу МОЗ України від 24.03.2014 № 205 «Про внесення змін до наказів Міністерства охорони здоров'я України від 29 грудня 2005 року № 782 та від 31 грудня 2004 року № 676»

Акушерські кровотечі все ще залишаються однією з головних причин материнської захворюваності та смертності в усьому світі. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) в рамках завдання знизити материнську смертність на три чверті до 2015 року, вважає профілактику акушерських кровотеч та боротьбу з ними пріоритетним напрямком діяльності. Медико-організаційні технології даного Протоколу базуються на висновках  доказової медицини, рекомендаціях ВООЗ, міжнародному та вітчизняному досвіді. Протокол відображає державну політику, що проводиться в Україні в галузі охорони здоров'я з урахуванням існуючих законодавчих актів та є для медичних спеціалістів засобом підтримки надання високої якості спеціалізованої медичної допомоги  в родопомічних закладах усіх рівнів.

Повний текст: Клінічний протокол «Акушерські кровотечі», у додатку до наказу МОЗ України від 24.03.2014 № 205 «Про внесення змін до наказів Міністерства охорони здоров'я України від 29 грудня 2005 року № 782 та від 31 грудня 2004 року № 676»


 

Наказ МОЗ від 07.11.2009 № 813 "Про затвердження Алгоритму надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)"

В наказі МОЗ від 07.11.2009 № 813 викладено алгоритм надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія), показання до госпіталізації у разі грипоподібного захворювання, показання до госпіталізації у відділення інтенсивної терапії, принципи лікування, в тому числі лікування тяжкої пневмонії в умовах відділення інтенсивної терапії, показання до переводу на ШВЛ у хворих з тяжкою пневмонією, рекомендації щодо виявлення та допомоги вагітним жінкам з проявами ГРВЗ в умовах пандемічного грипу.

Повний текст: Наказ МОЗ від 07.11.2009 № 813 "Про затвердження Алгоритму надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)"


 

Наказ МОЗ України від 06.02.2015 № 51 "Про затвердження Порядку транспортування вагітних, роділь та породіль в Україні"

В наказі МОЗ від 06.02.2015 № 51 викладено порядок надання консультативної допомоги, перелік критичних станів пацієнток (вагітних, роділь та породіль), які підлягають терміновому консультуванню у консультативно-діагностичному центрі (КДЦ), показання до екстреного дистанційного консультування в КДЦ вагітних, роділь та породіль, алгоритм дій лікаря-консультанта КДЦ у разі консультування телефоном лікаря I та II рівнів перинатальної допомоги, основні функції закладу охорони здоров’я, який направляє пацієнтку, клінічні аспекти транспортування вагітних, роділь та породіль, основні функції медичного персоналу закладу охорони здоров’я, який приймає вагітну, роділлю та породіллю, дії персоналу виїзної акушерсько-гінекологічної бригади під час транспортування вагітної, роділлі та породіллі, дії персоналу виїзної акушерсько-гінекологічної бригади при погіршенні стану пацієнтки під час транспортування.

Повний текст: Наказ МОЗ України від 06.02.2015 № 51 "Про затвердження Порядку транспортування вагітних, роділь та породіль в Україні"


 

Стандарт дій медичного персоналу при наданні медичної допомоги при прееклампсії (еклампсії) Автори: Титаренко Н.В., Кукуруза І.Л., Коньков Д.Г., Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова

Цей стандарт дій медичного персоналу при наданні медичної допомоги при прееклампсії/еклампсії призначений для лікарів акушерів-гінеколонів, анестезіологів, середнього та молодшого медичного персоналу рододопоміжних закладів. Він являє собою алгоритм дій у разі прееклампсії/еклампсії.

Повний текст: Стандарт дій медичного персоналу при наданні медичної допомоги при прееклампсії (еклампсії) Автори: Титаренко Н.В., Кукуруза І.Л., Коньков Д.Г., Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова


 


Copyright © 2019 Асоціація анестезіологів Вінницької області
anest@email.ua Адміністратор сайту
Powered by Apache/2.4.6 () mpm-itk/2.4.7-04 OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.0.32 All Rights Reserved.